Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι εκλογές της Ένωσης Λειτουργών Γραφείων Κηδειών Ελλάδος, που διεξήχθησαν την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου στο ξενοδοχείο Valis Resort στην Αγριά Βόλου.
Μέλη απ’ όλη την Ελλάδα, από νησιωτικές κι ηπειρωτικές περιοχές της χώρας, την Κύπρο κι από το εξωτερικό βρέθηκαν στο Βόλο, συμμετέχοντας στις αρχαιρεσίες για την εκλογή εκπροσώπων τόσο για το Διοικητικό Συμβούλιο, όσο και για τα όργανα της Ένωσης.