Την Κυριακή στις 26 Νοεμβρίου θα διεξαχθούν οι εκλογές στην Ένωση Λειτουργών Γραφείων Κηδειών Ελλάδος. Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο ξενοδοχείο Vallis στην Αγριά από τις 11.00 έως τις 16.00.

Δικαίωμα ψήφου έχουν μόνο τα ταμειακώς τακτοποιημένα μέλη.

Όσοι προσέρχονται θα πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα

Το ψηφοδέλτιο
ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν.ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΞΑΝΘΗΣ
4. ΕΜΕΡΤΖΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5. ΖΕΡΒΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΣΕΡΡΩΝ
7. ΚΑΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ
8. ΚΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
9. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
10. ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
11. ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
12. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ν.ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
13. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΧΙΟΥ
14. ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
15. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
16. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Ν.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17. ΞΟΥΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
19. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΒΟΙΩΤΙΑΣ
21. ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΛΕΥΚΑΔΟΣ
23. ΡΙΣΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
24. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ν.ΡΟΔΟΠΗΣ
25. ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΑΡΤΑΣ
26. ΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
27. ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΟΖΑΝΗΣ
28. ΤΣΕΤΣΟ ΝΤΟΡΙΝΑ Ν.ΗΜΑΘΙΑΣ
29. ΤΣΙΝΤΖΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ν. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
30. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ
31. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ν.ΛΑΡΙΣΗΣ
32. ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν.ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
33. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

(ΨΗΦΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 19)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΣΕΡΡΩΝ
2. ΚΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
3. ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
5. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
6. ΠΡΟΥΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
7. ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΑΡΤΑΣ
8. ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν.ΑΙΤ.ΝΙΑΣ
(ΨΗΦΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 3)

ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2. ΚΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
3. ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Ν.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6. ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
8. ΠΡΟΥΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
9. ΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
10. ΤΣΙΝΤΖΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ν.ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
11. ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν.ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
(ΨΗΦΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 3)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (ΟΕΒΕΜ)
1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3. ΕΜΕΡΤΖΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5. ΚΑΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
7. ΜΑΛΛΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ν.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8. ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ν.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
9. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Ν.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
12. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΒΟΙΩΤΙΑΣ
13. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
14. ΠΡΟΥΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ν.ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
15. ΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
16. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ν.ΛΑΡΙΣΗΣ
(ΨΗΦΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 10)

Translate »